Pamokos apie kamuoliuko pritaikymą santrauka. Taikymas pirmoje ir antroje jaunesniojoje darželio grupėje: užsiėmimų temos ir vedimo metodai. Pratimai su dideliu kamuoliu

Olga Petrukhina

Tikslas. Stiprinti gebėjimą klijuoti įvairiaspalvį įvairių dydžių kamuoliukai, spalvos iš spalvoto popieriaus. Kurkite teigiamas emocijas darbe.

išmokite išdėlioti gatavas figūrėles fone ir jas klijuoti, tepdami klijus ant popieriaus ne iš spalvos, o iš nugaros, tvirtai prispauskite dalį prie popieriaus;

Plėtoti praktines žinias ir įgūdžius smulkiosios motorikos įgūdžius rankos, akis; psichiniai procesai;

Ugdykite tikslumą darbe; noras padėti draugui.

judėti: globėjas: Vaikinai, jei norite, papasakosiu jums pasaką apie mūsų mėgstamiausius žaislus. Kažkada buvo kamuoliukus, didelis ir mažas. Jie buvo juokinga neklaužada, įvairiaspalvis.

Bet vieną dieną jie tapo tokie liūdni. Kad jie pamiršo, kaip žaisti, šokinėti.

Taigi jie atėjo pas jus, kad galėtumėte jiems padėti ir parodyti, kaip tai padaryti pasilinksmink.

Atliko P / ir "Mano laimingas skambantis kamuolys »

Mano linksmas skambantis kamuolys

Kur tu nušokai?

Raudona, geltona, mėlyna,

Nepersekiokite tavęs.

Vaikai mėto kamuolį, tada pasiveja jį.

Na, kamuoliukus jums patiko mūsų žaidimas. Ar dabar žaisi pasilinksmink.

O dabar su vaikinais lipdysime daug spalvingų kamuoliukų. Kas dar buvo Linksmiau.

Mokytojas kviečia vaikus eiti prie stalų.

Jūs turite ant padėklų kamuoliukus. Kokio dydžio jie?

Teisingai didelis ir mažas.

Paimkite didžiausią kamuolys uždėkite jį balta puse ant aliejinio audinio. Paimkite teptuką, pamerkite jį į indelį su klijais, pašalinkite klijų perteklių nuo stiklainio krašto ir ištepkite baltą pusę kamuolys klijuoti taip – ​​nuo ​​vidurio iki kraštų. Tada mūsų kamuolys Dedame ant popieriaus lapo ir ant viršaus prispaudžiame servetėle, kad suliptų.

Be to, klijai mažas kamuoliukas. Kokia graži įvairiaspalvė gavome kamuoliukus.

kamuoliukus ar jums patiko mūsų spalvingi kamuoliukus?

Vaikinai pasendavo, sulipdavo. Ir nepamirškite, kaip žaisti.

Ateik pas mus dar kartą. Vaikinai tavęs lauks.


Susijusios publikacijos:

Kūno kultūros pamoka su antros jaunesnės grupės vaikais kartu su tėveliais „Spalvoti kamuoliukai“ Kūno kultūros pamoka su antros jaunesnės grupės vaikais, kartu su tėveliais „Spalvoti kamuoliukai“. Tikslas: Išmokite žaisti su kamuoliais, tobulėkite.

Antroje jaunesniųjų grupėje kompleksinė pamoka „Juokingos lizdinės lėlės“. Kompleksinė pamoka "Linksmos lizdinės lėlės" antroji jaunesnioji grupė. Programos turinys: išskleiskite ir suaktyvinkite leksika vaikai.

Tikslas: suteikti vaikams žinių apie skirtingi tipai sporto žaidimai su kamuoliuku; formuoti vaikų idėjas apie apvalią daiktų formą; išmokti piešti.

GCD santrauka jaunesnėje grupėje „Mes juokingi viščiukai“ GCD santrauka in jaunesnioji grupė„Mes juokingi viščiukai“ Muzikinės veiklos programos turinys: mokykite vaikus atlikti figūrinius judesius.

GCD santrauka pirmoje jaunių grupėje „Didieji ir maži kamuoliai“ Ugdymo sričių integravimas: „Meninis ir estetinis tobulėjimas“ „Socialinis ir komunikacinis tobulėjimas“ „Pažinimo raida“.

Atviros piešimo pirštais pamokos santrauka jaunesniųjų grupėje „Spalvoti kamuoliukai“ Tikslas: Suformuoti gebėjimą pirštu piešti apvalią formą. Uždaviniai: 1. Formuoti vaikų gebėjimą tinkamai panardinti pirštą ir plaučius į dažus.

Antrosios jaunių grupės „Naughty balls“ sportinių pramogų konspektas Tema: „Išdykę kamuoliukai“ Užduotys: Ugdykite miklumą, ištvermę, draugystės jausmą. Tobulinti motorinius įgūdžius ir gebėjimus. Auklėk.

Tiesioginės edukacinės veiklos santrauka
globėjas
Neftejugansko rajono savivaldybės švietimo biudžetas
įstaigos „Singapų vidurinė mokykla“
Gluškova Olga Valerievna
Tema: „Dideli ir maži kamuoliukai“ (aplikacija) atidaryta.
Grupė: 34 metai
Trukmė: 15 minučių
Vieta: grupės kambarys
Data: 2017-12-01
Tikslas: supažindinti vaikus su klijavimo taisyklėmis.
Užduotys:
išmokite išdėlioti paruoštas figūras fone ir jas klijuoti, tepdami klijais
popierius ne iš spalvos, o iš kitos pusės, tvirtai prispauskite dalį prie popieriaus;
lavinti praktinius įgūdžius, smulkiąją rankų, akių motoriką;
psichiniai procesai;
ugdyti tikslumą darbe; noras padėti draugui.
Ugdymo sričių integracija: socializacija, bendravimas,
saugumas, žinios, kūno kultūra.
Parengiamieji darbai: žaidimai su kamuoliu pasivaikščiojimui; skaitydamas eilėraštį „Mano
linksmas skambus kamuolys“; piešimas „Dideli ir maži kamuoliukai“ (laisvu laiku
GCD laikas).
Medžiaga:
demonstracinis pavyzdys, rodymo įranga, nykštuko atvaizdas;
dalomoji medžiaga su fonu; kamuoliukų paruošimas darbui; įranga skirta
programos; kamuoliukus pagal vaikų skaičių.
Insultas:
Įvadas į žaidimo situaciją.
Lapės su fonu guli ant stalų priešais vaikus spalvota puse žemyn.
Vaikinai, ar jums patinka žaisti? (Taip)
Ar norite žaisti dabar? (Taip)
Prieš pradėdami žaidimą, susitarkime, kaip žaisime: kiekvienas turėtų
dalyvauti žaidime, žaisti kartu, leisti vienas kitam pasakyti.
Vaikinai, ar jums patinka pasakos? (Taip)
Tada klausyk mano istorijos.

(Dirbkite su
didaktinis vadovas „Žaidžiame?“). Šiame pasakiškame miške augo kitaip
medžiai, gėlės, gyveno zuikiai, meškiukai, voveraitės, paukščiai ir kt
pasakiški miško gyventojai. Tačiau svarbiausi šio magiškojo gyventojai
miškai buvo maži nykštukai, kurie niekada nieko neįžeidė
patiko dirbti, žaisti ir linksmintis. Bet šiame miške buvo vienas nykštukas -
jo vardas buvo Ai, kuris iš kitų skyrėsi tuo, kad jo darbas nepasiteisino
Vienoje pasakiškoje šalyje buvo mažas, stebuklingas miškas.

toks pat geras kaip jo draugai. Dėl to nykštukas Ai buvo nusiminęs ir susirgo. IR
tada draugai nusprendė jam padėti. Sužinojęs, kad mūsų grupė vadinasi
„Bitės“ ir kad visi vaikai labai draugiški, linksmi, nusprendė atsiųsti
nykštukas Ai pas mus mokytis. Nykštukas Ai mielai sutiko ir dabar jis
Aplankyk mus.
Pasisveikink su nykštuku Ai. (Atskleiskite nykštuko atvaizdą. Šiek tiek
apsvarstykite nykštuką su vaikais).
Ar esate pasirengęs padėti mūsų naujajam draugui?
Tada atsisėskite prie stalų, užmerkite akis ir, kaip pasakoje, ateis nykštukas Ai.
kiekvienam iš jūsų. (Gnome vaizdas pašalintas)
Apversk lapą, kuris guli priešais tave, pamatysi ten mūsų naują draugą,
nykštukas Ay? (Taip)
Gimnastika rankoms „Magiški akiniai“:
Kad kuo geriau pamatytume mūsų naująjį draugą nykštuką Ai, siūlau tau
pasidaryk tokius stebuklingus akinius iš pirštų ir pro juos pažiūrėk į nykštuką.
(Vaikai daro žiedus iš pirštų, atsiremia į akis ir apžiūri
vaizdas pro „stebuklingus akinius“)
Nykštukas Ai mėgsta linksmintis, vaikščioti ir ridenti įvairius kamuoliukus.
Vaikinai, man atrodo, kad mūsų naujasis draugas yra šiek tiek liūdnas. Kaip tu manai,
kodėl? (Nykštukas neturi kamuoliukų, neturi su kuo žaisti)
Ką daryti? Kaip galime jį nudžiuginti? (duokite jam kamuoliukus)
Motyvacinis žaidimas su probleminės situacijos kūrimu:
Jūs turite kamuoliukus lėkštėse. Kokio dydžio jie?
Paimkite juos ir padėkite ant tako: pirmiausia didžiausius, tada mažesnius.
Tačiau staiga papūtė vėjas, ir kamuoliukai išriedėjo iš takelio. Ką daryti, nes
piktžolių nykštukui nėra patogu žaisti.
Kaip rasti išeitį iš probleminės situacijos:
Turėsime nustoti žaisti.
Ką daryti, kad rutuliai nenuriedėtų iš takelio į žolę? (Būtina
klijuoti kamuoliukus ant takelio)
Žingsnis po žingsnio vaikų darbas kartu su mokytoju:
Padėkime su manimi nykštukui Ai ir klijuokime kamuoliukus ant takelio.
Paimkite didžiausią rutulį ir padėkite jį balta puse į viršų. Imk
šepetėliu, nuleiskite į indelį su klijais, pašalinkite klijų perteklių nuo stiklainio krašto ir
Baltą rutulio pusę ištepkite klijais taip – ​​nuo ​​vidurio iki kraštų. Tada
padėkite šepetį ant stovo. Paimkite kamuolį abiem rankomis ir priklijuokite

trasoje klijų perteklių nuvalykite servetėle. Štai kaip klijavome
didžiausias kamuolys trasoje.
Eksploatacijos metu nejudinkite šepečio, kitaip galite tai padaryti
įskaudinti savo draugą; jei susitepėte pirštus klijais, nedėkite jų į burną, bet
nuvalykite servetėle. Po darbo būtina nusiplauti rankas.
O dabar likusius kamuoliukus klijuokite ant takelio patys.
Savarankiškas vaikų darbas.
Savarankiško vaikų darbo procese auklėtojas tai užtikrina
vaikai teisingai naudojo aplikavimo įrangą; būtinybės
padeda tiems vaikams, kuriems sunku dirbti.
Fizinis lavinimas:
aš paimsiu
Kamuolys didelis
pakelsiu
Virš galvos
Išlenksiu nugarą
Metu kamuolį.
Apibendrinant:
Su kuo šiandien susitikai? (Su nykštuku Ai)
Ką mėgsta žaisti nykštukas Ai? (rutuliuose)
Kokius rutuliukus davei nykštukui? (didelis ir mažas)
Ar jums patiko žaidimas? kas tau patiko labiausiai?
Jūs visi padarėte viską, ką galėjote, nykštukas Ai jums dėkoja ir bus labai malonu susitikti
ir vėl tu.

Elžbieta pikta
GCD santrauka paraiškoms antroje jaunimo grupėje „Didieji ir maži kamuoliai“

Tikslas: gali pasirinkti didelis ir mažas apvalūs objektai; įklijuokite vaizdą ant kraštovaizdžio lapo.

Prioritetinis išsilavinimas regione: meninis ir estetinis ugdymas integruojant ugdymą regionuose: "Kognityvinė raida", "kalbos raida", "fizinis vystymasis"

Technologijos, metodai, priėmimas mes: orientuotas į asmenybę technologija: komunikacinis bendravimas; technologija, užtikrinanti vaiko emocinę gerovę.

Medžiaga: albumo lapai, spalvotas popierius, pasta, šepečiai, servetėlės, lentos.

parengiamieji darbai: žaidimai su kamuoliu, eilėraščio skaitymas „Mano linksmas skambus kamuolys“

Užduotys:

Gebėjimo rinktis formavimas didelis ir mažas apvalūs objektai.

Vaikams formuojasi gebėjimas teptuku tepti klijus ant formos ir ištepti jais visą paviršių, klijus tepant popierių ne iš spalvotos, o iš kitos pusės, atsargiai klijuoti vaizdą ant kraštovaizdžio lapo, spausdami. tai su servetėle.

Aplinkinių objektų idėjos įtvirtinimas, jų dydžio skirtumas.

Pagarbos medžiagoms kėlimas.

Trumpas bėgimas OOD

Probleminė situacija:

Pas mus atėjo nykštukas Vasia. Ar esate pasirengęs padėti ir draugauti su mūsų naujuoju draugu? Tada atsisėskite prie stalų, užsimerkite ir kaip pasakoje pas kiekvieną ateis nykštukas Vasia. Apverskite lapą priešais save. Ar matai ten mūsų naują draugą Vasiją? Nykštukas Vasya mėgsta linksmintis ir važinėti įvairiais takais kamuoliukus. Bet manau, kad mūsų naujasis draugas yra šiek tiek liūdnas. Kodėl manote? (Gnomas neturi kamuoliukus, jis neturi ką žaisti)

Ką mes darome? Kaip jį nudžiuginti? (duok jam kamuoliukus) .

Jūs turite ant padėklų kamuoliukus. Kokio dydžio jie? Paimkite juos ir apsivilkite takelis: iš pradžių didelis, tada mažesnis ir labiausiai mažai. Staiga papūtė vėjas ir kamuoliukus nuriedėjo nuo tako į žolę. Ką daryti, nes gnomui nepatogu žaisti žolėje? Ką galima padaryti kamuoliukus nuriedėjo nuo tako į žolę? (Būtina kamuoliukus laikytis kelyje)

2.- Padėkime nykštukui Vasijai ir užklijuokime jį ant takelio kamuoliukus. Imk daugiausiai didelis kamuolys padėkite jį ant lentos balta puse. Paimkite šepetėlį, įmerkite jo galiuką į klijus ir ištepkite baltą pusę kamuolys klijuoti taip – ​​nuo ​​vidurio iki kraštų. Tada uždėkite šepetį ant stovo. Paimkite jį pirštais kamuolys ir priklijuokite jį ant takelio. klijų perteklių nuvalykite servetėle. Eksploatacijos metu nejudinkite šepečio, kitaip galite tai padaryti įskaudinti savo draugą. Jei darbo metu pirštus susitepėte klijais, nedėkite jų į burną, o nuvalykite servetėle. Po darbo rankas reikia nusiplauti muilu. Dabar klijuokite likusią dalį kamuoliai trasoje.

Savarankiško vaikų darbo procese auklėtoja užtikrina, kad vaikai teisingai naudotų įrangą programos; esant reikalui padeda tiems vaikams, kurie turi sunkumų darbe.

3. Refleksija.

Su kuo šiandien susitikai? Ką Vasya mėgsta žaisti? Kokio tipo tu davei kamuoliukus gnomui? Kas tau patiko dauguma?

Susijusios publikacijos:

„Maži“ suaugusieji ir „dideli“ vaikai Man visada atrodė, kad dienoraščius vesti – ne mano užsiėmimas, ne man patinka ir ne man. Tokio amžiaus, kai visos paauglės merginos rašo paslaptį.

Kiekvieną kartą, pradėdamas ruoštis vaikų kūrybos festivaliui, kuris mūsų mieste vadinasi „Tverės žvaigždė“, pagalvoju, koks.

Žaidimo situacijos santrauka antroje jaunių grupėje „Didelės ir mažos žvaigždės“ Antroje jaunių grupėje „Didelės ir mažos žvaigždės“ žaidimo situacijos santrauka. Ugdymo sričių integravimas: „Žinios“ (formavimas.

Integruoto GCD apie pažintinį vystymąsi ankstyvojo amžiaus vaikams santrauka „Didieji ir maži“ Vaizdo įrašas Integruoto GCD apie kognityvinį vystymąsi grupės vaikams santrauka ankstyvas amžius tema "Didelis ir mažas" Data:.

„Katyušai skirti dideli ir maži obuoliai“ Tikslas: Išmokyti vaikus klijuoti apskritimo viduryje apvalius daiktus. Uždaviniai: 1. Edukacinis -.

Piešimo pamokos „Sniego gniūžtės, dideli ir maži“ santrauka Programos turinys: - įtvirtinti gebėjimą piešti apvalius objektus. - parodyti dažymo dažais technikas (neperžengiant kontūro,.

Organizacinė informacija Pastaba 1. Pilnas mokytojos vardas ir pavardė Baigildina Filyuza Ildarovna 2. Dominuojanti ugdymo sritis Kognityvinė.

Šioje ir keliose vėlesnėse pamokose mes išmokysime vaiką klijuoti paruoštus vaizdus savarankiškai. Mums reikės:

Miltų arba krakmolo pasta, klijų lazdelė, PVA klijai.
. Daugiaspalvis įvairaus tankio popierius. Klijuojant gatavus vaizdus, ​​geriau naudoti dvipusį spalvotą popierių, kad vaikai nesupainiotų, kurioje figūros pusėje reikia tepti klijus. Naudokite tankios tekstūros popierių – tokiu atveju jis nesiglamžys, nesusiglamžys ir neplyš klijais.
. Baltas storas popierius, spalvotas kartonas.
. Putplasčio kempinės, šepečiai, servetėlės, šluostės ir kt.
. Žaislai (žaisti siužetą).

Tikslas: Išmokyti vaikus pirštu tepti paveikslėlį klijais, paveikslėlį klijuota puse užtepkite ant popieriaus, delnu paspauskite ir išlyginkite audeklu ar servetėle; išmokti išdėlioti vaizdus popieriaus lape; įtvirtinti žinias apie skirtingas spalvas (jutimų raida); sukelti susidomėjimą ir teigiamą požiūrį į paraišką.
Medžiagos: Daugiaspalviai apskritimai (skersmuo apie 4-5 cm – apskritimai gali būti vienodo arba skirtingo dydžio), iškirpti iš storo dvipusio popieriaus; storo balto popieriaus lapas; miltų arba krakmolo pasta; skudurai ar servetėlės; Daugiaspalviai rutuliai; aplikacijos pavyzdys „Kamuoliukai“.

Taikymo būdai: Klijų tepimas pirštais; klijuoti.

Pamokos eiga:

Pradėkite pamoką žaidimu su kamuoliu.

- Žiūrėk, čia spalvingi rutuliai. Žaiskime su jais.

Mano linksmas, skambus kamuolys...
S. Maršako eilėraščiai

Mano linksmas, skambus kamuolys
Kur tu šokai,
Geltona, raudona, mėlyna,
Nepersekiokite tavęs.

Paplojau tau ranka
Jūs šokinėjote ir garsiai trypėte
Tu penkiolika kartų iš eilės
Šoko į kampą ir atgal.

Ir tada tu nuriedėjai
Ir niekada negrįžo
Įsuko į sodą
Nubėgo iki vartų.

Čia jis riedėjo po vartais,
Nubėgo į posūkį
Atsitrenkė į ratą
Iššoko, iššoko, viskas.

Dabar įdėkime kamuoliukus į dėžutę.

Tada parodykite kūdikiui iš spalvoto popieriaus iškirptus įvairiaspalvius apskritimus ir aplikacijos pavyzdį.

– Štai apskritimai. Tiesa, jie atrodo kaip įvairiaspalviai rutuliai? Žiūrėkite: paveikslėlyje visi apskritimai-rutuliukai taip pat yra dėžutėje.

Suteikite savo vaikui keletą skirtingų spalvų apskritimų.

- Paslėpkime popierinius rutulius dėžutėje, kaip paveikslėlyje.

Padėkite vaikui išdėlioti apskritimus ant popieriaus lapo. Tada pakelkite lapą taip, kad apskritimai nukristų. Atkreipkite dėmesį į kūdikį, kad apskritimai būtų klijuoti ant mėginio.

Kaip manai, kodėl rutuliukai nuriedėjo? Priklijuokime juos ant popieriaus – taip.

Parodykite, kaip klijus tepti ant paveikslėlio, pirštu juos paskirstydami nuo centro iki kraštų lygiu sluoksniu. Parodykite, kaip paveikslėlį su ištepta puse užtepti ant popieriaus lapo, paspausti delnu ir išlyginti servetėle ar skudurėliu.

Pakvieskite vaiką savarankiškai klijuoti apskritimus. Kad įgūdis būtų tinkamai užfiksuotas, padėkite kūdikiui veikdami rankomis.

Galite priklijuoti bet kokį skaičių apskritimų. Atkreipkite dėmesį į vaiką, kad apskritimai būtų tolygiai dedami ant popieriaus lapo, neperdengdami vienas kito.


_________________________________________

Rengiant pamoką buvo naudojama ši knyga:
E.A. Januszko Taikymas su mažais vaikais (1-3 metų). įrankių rinkinys pedagogams ir tėvams. - M.: Mozaikos sintezė, 2006 - 64 psl.

Tiesiogiai edukacinių veiklų, skirtų paraiškoms 2-oje jaunesniojoje grupėje, suvestinė.

Tema: Dideli ir maži kamuoliukai.

Švietimo sričių integracija:

„Socialinis ir komunikacinis vystymasis“

"Kognityvinė raida"

« Fizinis vystymasis»

"Meninis ir estetinis vystymasis"

Užduotys:

Lavinti vaikų vaizduotę ir kūrybiškumą;

- įtvirtinti žinias apie tam tikro dalyko spalvas, dydį ir formą;

- įtvirtinti gebėjimą tinkamai laikyti šepetį rankoje;

Išdėstykite dalis eilės tvarka;

Ugdykite spalvų suvokimą.

Metodai ir technikos

Praktinis: stebėjimas, taikymas, fizinė minutė;

Vizualinis: gudrybių rodymas;

Žodinis: mokytojo pasakojimas, klausimai.

Medžiagos ir įranga: ½ kraštovaizdžio lapas, iškirpti apskritimai skirtingų dydžių- didelis, vidutinis ir mažas, šepetys, skysti klijai, audinys.

Bendros veiklos organizavimo formos ir būdai

Variklis

Fizminutka.

Kognityvinis tyrimas

Stebėjimai.

Komunikabilus

Klausimai.

Meninis ir estetinis

Taikymas.

Ugdomosios veiklos logika.

IN:- Sveiki, vaikinai! Šiandien mūsų užsiėmimas mes būsime su jumis, įsitraukti į programą . Ir mūsų tema klasė vadinama: "Dideli ir maži kamuoliukai"! Prisiminkime, kokios formos rutulys? : - Teisingai, vaikinai! O kokio dydžio yra kamuoliukai? IN:-Taip, vaikinai, kokius gerus bičiulius jūs visi žinote! Vaikinai, pažiūrėkite, prašau, jūsų lėkštėje yra skirtingų spalvų ir skirtingų dydžių apskritimai. Mūsų šiandienos užduotis yra išdėstyti juos ant popieriaus lapo mažėjančia tvarka. Kaip, aš tai padariau! Mokytojas rodo vaikams paruoštą klijuotų apskritimų pavyzdį ant popieriaus lapo mažėjimo tvarka .

Vaikai klauso mokytojo, atsako į klausimus, svarsto pavyzdį.

Domėjimasis, pasiruošimas darbui.

Fizinis momentas. "Meškos"!

Dažniau gyveno lokių jaunikliai,

Jie pasuko galvas

Šitaip, šitaip, šitaip

Jaunikliai ieškojo medaus.

Draugiškas medis supyko:

Šitaip, šitaip, šitaip.

Ir tada jie šoko

Jie pakėlė letenas aukščiau

Štai, tai, tai, tai, tai!

Vaikai atlieka įvairius judesius.

Teisingai atlikite visus judesius.

IN:- O dabar, vaikinai, laikas mums užsidėti prijuostes ir kibti į darbą!

IN:- Kartu su manimi į vieną ranką paimkite didelį raudoną apskritimą, o kitą pusę patepkite klijuose pamirkytu šepetėliu. Priklijuokite jį iš pradžių vienoje lapo pusėje, o dabar vėl su manimi, paimkite geltoną apskritimą, kuris yra mažesnis nei didelis apskritimas, ir priklijuokite jį šalia. Matote, vaikinai, atrodo, kad mūsų kamuoliukai mažėja. Na, o dabar, vaikinai, pasiimkime su manimi paskutinį žalią apskritimą, jis yra mažiausias iš visų apskritimų, dabar mes suklijuosime ratą galinėje pusėje klijais ir priklijuosime prie geltono apskritimo. Pažiūrėkite, vaikinai, kokių įdomių ir gražių kamuoliukų gavome! Ar žinote, kaip jie atrodo? Prie šviesoforo! Vaikinai! Tik mažybine tvarka!

Vaikai klauso mokytojo, kartoja prašymo tvarką.

Vaikai laikosi teisingos tvarkos.

IN:- Aš džiaugiuosi! O dabar, vaikinai, laikas mums grįžti į savo sodą ir papasakoti kitiems vaikinams apie savo kamuoliukus, kuriuos kartu gaminome dirbtuvėse!

Vaikai baigia darbus, susitvarko darbus.

Vaikai mėgavosi savo darbu, padėjo susitvarkyti savo darbus.